Tarih: 15/04/2024 - 15/04/2024
Şehir: ANKARA
Sıra | Fotoğraf | Sporcu Adı | Doğum Yılı | Cinsiyet | Yaş Kategorisi | Kulüp | Sonuç | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOĞA USMAN | 2015 | Kadın | U11 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||||||||||
2 | ARYA GÖNÜL KAHRAMAN | 2014 | Kadın | U11 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||||||||||
3 | MİRİŞ ARSLAN | 2014 | Kadın | U11 | ULUDAĞ OLİMPİK S.K. |
|
|||||||||||
4 | ZÜMRA KOÇOĞLU | 2014 | Kadın | U11 | ULUDAĞ OLİMPİK S.K. |
|
|||||||||||
5 | CEMRE CESUR | 2014 | Kadın | U11 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
6 | BERRA HACILAR | 2014 | Kadın | U11 | ULUDAĞ OLİMPİK S.K. |
|
|||||||||||
7 | ZEHRA ACAR | 2014 | Kadın | U11 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
8 | EYLÜL MUTLU | 2014 | Kadın | U11 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
9 | ELA ALYA ÇELİK | 2014 | Kadın | U11 | BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ S.K. |
|
|||||||||||
10 | ESMA BAHTİYAR | 2014 | Kadın | U11 | ULUDAĞ OLİMPİK S.K. |
|
|||||||||||
11 | NEVA KARAKAYA | 2015 | Kadın | U11 | KUŞADASI BELEDİYE S.K. |
|
|||||||||||
12 | DENİZ CANTÜRK | 2015 | Kadın | U11 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||||||||||
13 | DURU ÇEZİKTÜRK | 2015 | Kadın | U11 | İSTANBUL FERDİ SPORCU |
|
|||||||||||
14 | Derin Deniz Akyar | 2014 | Kadın | U11 | İSTANBUL FERDİ SPORCU |
|
|||||||||||
15 | ELİF NAZ ŞENOL | 2014 | Kadın | U11 | KONYA GELİŞİM AKADEMİSİ S.K. |
|
|||||||||||
16 | EZGİ ATILGAN | 2015 | Kadın | U11 | BAŞKENT ANIT S.K. |
|
|||||||||||
17 | SİMAY KORKMAZ | 2014 | Kadın | U11 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
18 | BUĞLEM SILA BABACAN | 2015 | Kadın | U11 | AREN ATHLETICS S.K. |
|
|||||||||||
19 | DEFNE GÜNEŞ DURSUN | 2015 | Kadın | U11 | KONYA YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
20 | FATMA BERİL DURAKCIGİL | 2015 | Kadın | U11 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
21 | Azra Sena Arvas | 2015 | Kadın | U11 | İSTANBUL FERDİ SPORCU |
|
|||||||||||
22 | ÇAĞLA NAZ TÜFEKÇİ | 2014 | Kadın | U11 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
23 | Ekin Güngör | 2014 | Kadın | U11 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
|||||||||||
24 | BEREN DOĞAN | 2014 | Kadın | U11 | ANKARA KURT YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
25 | ZEYNEP EKİNCİ | 2014 | Kadın | U11 | BAŞKENT ÇANKAYA S.K. |
|
|||||||||||
26 | ŞARA ÖZAYDOĞDU | 2014 | Kadın | U11 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
Sıra | Fotoğraf | Sporcu Adı | Doğum Yılı | Cinsiyet | Yaş Kategorisi | Kulüp | Sonuç | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MUHİTTİN KARAHAN KOÇ | 2015 | Erkek | U11 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||||||||||
2 | BERAT PALA | 2014 | Erkek | U11 | ULUDAĞ OLİMPİK S.K. |
|
|||||||||||
3 | GÖKTUĞ ŞANLI | 2015 | Erkek | U11 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
4 | Ali Çınar Duran | 2014 | Erkek | U11 | BAŞKENT ÇANKAYA S.K. |
|
|||||||||||
5 | EMİR ASAF ÖZAY | 2014 | Erkek | U11 | ULUDAĞ OLİMPİK S.K. |
|
|||||||||||
6 | ALİ ÇAĞAN ÖZGÜL | 2015 | Erkek | U11 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||||||||||
7 | METE ÇOBANOĞLU | 2014 | Erkek | U11 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||||||||||
8 | MİRAÇ AYYILDIZ | 2014 | Erkek | U11 | ULUDAĞ OLİMPİK S.K. |
|
|||||||||||
9 | MEHMET DENİZ ÖZGÜL | 2015 | Erkek | U11 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||||||||||
10 | EFES EREN | 2014 | Erkek | U11 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||||||||||
11 | NEVZAT ATA SAAT | 2014 | Erkek | U11 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||||||||||
12 | ÖMER FAHRİ GÖZÜTOK | 2014 | Erkek | U11 | BAŞKENT ANIT S.K. |
|
|||||||||||
13 | AHMET KIRMIZIOĞLU | 2015 | Erkek | U11 | ANKARA KURT YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
14 | METAHAN YİĞİT | 2014 | Erkek | U11 | ULUDAĞ OLİMPİK S.K. |
|
|||||||||||
15 | BARLAS ÖZGÜR | 2014 | Erkek | U11 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
16 | SELİM EDİZ YÜCEL | 2014 | Erkek | U11 | BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ S.K. |
|
|||||||||||
17 | HALİL ÇELİK | 2014 | Erkek | U11 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
18 | EYÜP ENSAR KÜL | 2014 | Erkek | U11 | BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ S.K. |
|
|||||||||||
19 | YUSUF GÜNEŞ | 2014 | Erkek | U11 | KUŞADASI BELEDİYE S.K. |
|
|||||||||||
20 | MUHAMMED SIRAÇ ARSLANTAŞ | 2014 | Erkek | U11 | AREN ATHLETICS S.K. |
|
|||||||||||
21 | KARTAL TUNA ÖZTÜRK | 2014 | Erkek | U11 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||||||||||
22 | GAZİ ÇAĞAN BEKTAŞ | 2015 | Erkek | U11 | DÖRT MEVSİM S.K. |
|
|||||||||||
23 | URAS ÖNEN | 2016 | Erkek | U11 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
24 | AYAZ TAHA GÖKDUMAN | 2014 | Erkek | U11 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
|||||||||||
25 | CİHAN YÜCEL | 2015 | Erkek | U11 | DÖRT MEVSİM S.K. |
|
|||||||||||
26 | KUZEY MUTLU | 2015 | Erkek | U11 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
27 | ABDULKADİR MİRZA KILIÇ | 2014 | Erkek | U11 | BAŞKENT ANIT S.K. |
|
|||||||||||
28 | SARP YÜCEL | 2014 | Erkek | U11 | YAKAMOZ YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
29 | HASAN EMİR ŞAHİN | 2015 | Erkek | U11 | BAŞKENT ANIT S.K. |
|
|||||||||||
30 | POYRAZ EMIR | 2014 | Erkek | U11 | ANKARA ENERJİ YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
31 | Enes Berke Taşkan | 2015 | Erkek | U11 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
|||||||||||
32 | ATLAS BEYAZIT | 2014 | Erkek | U11 | FUNDA HOCA S.K. |
|
|||||||||||
33 | MUSTAFA DURAKCIGİL | 2015 | Erkek | U11 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
34 | MUHAMMET EFE TAKIŞ | 2014 | Erkek | U11 | ANKARA KURT YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
35 | EYMEN KAYA DEMİR | 2015 | Erkek | U11 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
|||||||||||
36 | ÖMER HAKTAN KILIÇ | 2014 | Erkek | U11 | BAŞKENT ANIT S.K. |
|
|||||||||||
37 | ÖKTEN TALHA ÖRNEKOL | 2016 | Erkek | U11 | ANKARA ENERJİ YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
38 | YUNUS KUBİLAY ŞAHİNGÖZ | 2015 | Erkek | U11 | DÖRT MEVSİM S.K. |
|
|||||||||||
39 | TAHA MUSAB GÜRBÜZ | 2014 | Erkek | U11 | BAŞKENT ANIT S.K. |
|
|||||||||||
40 | BÜNYAMİN GÖLCÜK | 2015 | Erkek | U11 | ANKARA KURT YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
41 | BATUHAN ŞAHİNÖZTÜRK | 2016 | Erkek | U11 | ANKARA KURT YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
42 | Emir Ülüğlü | 2014 | Erkek | U11 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
43 | GÖKTÜRK KAAN GÜNGÖR | 2014 | Erkek | U11 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
|||||||||||
44 | MUSA EYMEN ŞİMŞEK | 2014 | Erkek | U11 | BAŞKENT ANIT S.K. |
|
|||||||||||
45 | ARAS TALHA GÖKDUMAN | 2014 | Erkek | U11 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
|||||||||||
46 | kadir efe sönmez | 2014 | Erkek | U11 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||||||||||
47 | Selim Sadi Kartal | 2014 | Erkek | U11 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
|||||||||||
48 | MEHMET ALİ SALIK | 2013 | Erkek | U11 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
|||||||||||
49 | MUHAMMED EMİR ŞANLI | 2014 | Erkek | U11 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
Sıra | Fotoğraf | Sporcu Adı | Doğum Yılı | Cinsiyet | Yaş Kategorisi | Kulüp | Sonuç | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MELİS TUSEM ERİM | 2012 | Kadın | U13 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
2 | ZEYNEP İPEK PİŞKİN | 2012 | Kadın | U13 | ANKARA KURT YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
3 | NİSANUR ATMAN | 2012 | Kadın | U13 | KONYA GELİŞİM AKADEMİSİ S.K. |
|
|||||||||||
4 | Zeynep Deniz | 2013 | Kadın | U13 | ELAZIĞ FERDİ SPORCU |
|
|||||||||||
5 | IRMAK ÖZKARANLIK | 2012 | Kadın | U13 | GEMLİK BELEDİYE S.K. |
|
|||||||||||
6 | ARYA KAYMAZ | 2013 | Kadın | U13 | KUŞADASI BELEDİYE S.K. |
|
|||||||||||
7 | ADA ZÜMRA YILMAZ | 2012 | Kadın | U13 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
8 | ŞEYDA MELİS GÜNGÖR | 2012 | Kadın | U13 | FUNDA HOCA S.K. |
|
|||||||||||
9 | ASYA ŞENEL | 2012 | Kadın | U13 | ANKARA ENERJİ YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
10 | ŞEBBOY ZEYNEP SEZER | 2013 | Kadın | U13 | AYKON S.K. |
|
|||||||||||
11 | İLAYDA ELA ALKAN | 2012 | Kadın | U13 | AYKON S.K. |
|
|||||||||||
12 | AYŞE BEGÜM CAVLI | 2012 | Kadın | U13 | ANKARA ENERJİ YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
13 | MELEK NAZ ÖDEN | 2012 | Kadın | U13 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
14 | ELVİN AYDEMİR | 2012 | Kadın | U13 | BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ S.K. |
|
|||||||||||
15 | ÖZGÜ ÖZDEMİR | 2013 | Kadın | U13 | KUŞADASI BELEDİYE S.K. |
|
|||||||||||
16 | AZRA ADA MARANGOZ | 2012 | Kadın | U13 | ETİMADEN ETİ S.K. |
|
|||||||||||
17 | ASYA BEYAZIT | 2012 | Kadın | U13 | FUNDA HOCA S.K. |
|
|||||||||||
18 | GÜLSEMİN KÜL | 2013 | Kadın | U13 | BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ S.K. |
|
|||||||||||
19 | İPEK AKBAL | 2013 | Kadın | U13 | AYKON S.K. |
|
|||||||||||
20 | ELİF SENA DURSUNCU | 2013 | Kadın | U13 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
|||||||||||
21 | ESMA GÜLAY | 2013 | Kadın | U13 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
22 | ADİLE NUR ERİK | 2012 | Kadın | U13 | BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ S.K. |
|
|||||||||||
23 | YAĞMUR KARABAL | 2012 | Kadın | U13 | DÖRT MEVSİM S.K. |
|
|||||||||||
24 | ELİF BAŞER | 2012 | Kadın | U13 | DÖRT MEVSİM S.K. |
|
|||||||||||
25 | İSRA ULUDAĞ | 2012 | Kadın | U13 | KUŞADASI BELEDİYE S.K. |
|
|||||||||||
26 | DEFNE ELA CANTOSUN | 2012 | Kadın | U13 | ANKARA ENERJİ YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
27 | ELİF BOSTANCI | 2012 | Kadın | U13 | BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ S.K. |
|
|||||||||||
28 | DEFNE MİRA ÖZBEK | 2013 | Kadın | U13 | DÖRT MEVSİM S.K. |
|
|||||||||||
29 | SILA YÜCEL | 2013 | Kadın | U13 | YAKAMOZ YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
30 | ECEM CANKURT | 2013 | Kadın | U13 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
|||||||||||
31 | BELİNAY GÜNEŞ | 2013 | Kadın | U13 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
|||||||||||
32 | IRMAK DOĞAN | 2012 | Kadın | U13 | ANKARA KURT YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
33 | SELEN ÖZ | 2012 | Kadın | U13 | KONYA GELİŞİM AKADEMİSİ S.K. |
|
|||||||||||
34 | MİRA ÖZDEMİR | 2013 | Kadın | U13 | İSTANBUL FERDİ SPORCU |
|
|||||||||||
35 | İLKNUR ÇABUK | 2012 | Kadın | U13 | BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ S.K. |
|
|||||||||||
36 | SENA KESEN | 2012 | Kadın | U13 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
|||||||||||
37 | FERİDE İDİL TURAN | 2012 | Kadın | U13 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
|||||||||||
38 | ESİLA PERVANE | 2012 | Kadın | U13 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
Sıra | Fotoğraf | Sporcu Adı | Doğum Yılı | Cinsiyet | Yaş Kategorisi | Kulüp | Sonuç | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dağhan Emir Demiryürek | 2012 | Erkek | U13 | TOHUM ANKARA S.K. |
|
|||||||||||
2 | MEHMET EMİR CANBAZOĞLU | 2012 | Erkek | U13 | ULUDAĞ OLİMPİK S.K. |
|
|||||||||||
3 | ALİ YAĞIZ İLHAN | 2012 | Erkek | U13 | GEMLİK BELEDİYE S.K. |
|
|||||||||||
4 | UĞUR UÇAR | 2012 | Erkek | U13 | AYAK İZİ MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
5 | MERT IŞILDAK | 2012 | Erkek | U13 | ANKARA ENERJİ YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
6 | DORUK YILMAZ | 2013 | Erkek | U13 | ULUDAĞ OLİMPİK S.K. |
|
|||||||||||
7 | SARPER ÇAKAR | 2012 | Erkek | U13 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
8 | KEREM BATUR GENÇ | 2013 | Erkek | U13 | MUĞLA AMERİKAN S.K. |
|
|||||||||||
9 | ALİ EFE ÖDEN | 2012 | Erkek | U13 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
10 | ÖMER ARİF SIRT | 2013 | Erkek | U13 | ULUDAĞ OLİMPİK S.K. |
|
|||||||||||
11 | KIVANÇ ALP OVA | 2013 | Erkek | U13 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
12 | MUHAMMED ALİ KAYA | 2012 | Erkek | U13 | BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ S.K. |
|
|||||||||||
13 | SARP YALÇIN | 2013 | Erkek | U13 | DÖRT MEVSİM S.K. |
|
|||||||||||
14 | EYMEN KARAKUŞ | 2013 | Erkek | U13 | KONYA YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
15 | FATİH MEHMET GÜL | 2012 | Erkek | U13 | DÖRT MEVSİM S.K. |
|
|||||||||||
16 | METE OSKAY | 2013 | Erkek | U13 | FUNDA HOCA S.K. |
|
|||||||||||
17 | YİĞİT NEDİM ALTINTAŞ | 2013 | Erkek | U13 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
|||||||||||
18 | EFEKAN ÇAKIR | 2013 | Erkek | U13 | ANKARA KURT YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
19 | SEDDAR AKSOY | 2013 | Erkek | U13 | BAŞKENT ANIT S.K. |
|
|||||||||||
20 | MİRAÇ GÖKMEN | 2012 | Erkek | U13 | EGO S.K. |
|
|||||||||||
21 | MUSAB KAZIM KALELİ | 2013 | Erkek | U13 | BAŞKENT ANIT S.K. |
|
|||||||||||
22 | YUSUF TALHA ŞAHİNÖZ | 2013 | Erkek | U13 | BAŞKENT ANIT S.K. |
|
|||||||||||
23 | TEKİN ŞAHİN | 2013 | Erkek | U13 | BAŞKENT ANIT S.K. |
|
|||||||||||
24 | MUHAMMED ENES DEMİRKAYIK | 2013 | Erkek | U13 | BAŞKENT ANIT S.K. |
|
|||||||||||
25 | DEMİR NALBANTOĞLU | 2012 | Erkek | U13 | TOHUM ANKARA S.K. |
|
|||||||||||
26 | YUSUF EFE AVAN | 2013 | Erkek | U13 | KONYA YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
27 | AHMET ÇABUK | 2013 | Erkek | U13 | BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ S.K. |
|
|||||||||||
28 | HAMZA DENİZ | 2012 | Erkek | U13 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
|||||||||||
29 | BERAT URUÇ | 2012 | Erkek | U13 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
|||||||||||
30 | DEMİR ÖZDEMİR | 2012 | Erkek | U13 | FUNDA HOCA S.K. |
|
Sıra | Fotoğraf | Sporcu Adı | Doğum Yılı | Cinsiyet | Yaş Kategorisi | Kulüp | Sonuç | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TULYA KESEBİR | 2010 | Kadın | U15 | AYAK İZİ MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
2 | ZEYNEP AY | 2010 | Kadın | U15 | ETİMADEN ETİ S.K. |
|
|||||||||||
3 | NEVRA FANDAKLI | 2011 | Kadın | U15 | ANKA YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
4 | BELİNAY ÇELİK | 2012 | Kadın | U15 | ANKARA ENERJİ YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
5 | NİLSU BEŞKARDAŞLAR | 2011 | Kadın | U15 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
6 | ADA USMAN | 2011 | Kadın | U15 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||||||||||
7 | ELİF DUMAN | 2011 | Kadın | U15 | GEMLİK BELEDİYE S.K. |
|
|||||||||||
8 | ZEYNEP DEMİREL | 2011 | Kadın | U15 | BALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ S.K. |
|
|||||||||||
9 | AYLİN YILMAZ | 2011 | Kadın | U15 | BAŞKENT ANIT S.K. |
|
|||||||||||
10 | DİLARA COŞKUN | 2010 | Kadın | U15 | ANKA YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
11 | TUANA ÖZGÜR | 2010 | Kadın | U15 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
12 | NİLSU MUTLU | 2010 | Kadın | U15 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
13 | ALİS MÜFTÜOĞLU | 2010 | Kadın | U15 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
14 | ELİF ECEM ÖZTÜRK | 2011 | Kadın | U15 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
15 | RAVZANUR SERTKAYA | 2010 | Kadın | U15 | DÖRT MEVSİM S.K. |
|
|||||||||||
16 | YAĞMUR EBRAR ÜNVER | 2011 | Kadın | U15 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
|||||||||||
17 | BERRU ELİF AKSOY | 2010 | Kadın | U15 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
|||||||||||
18 | CEYDA SERTKAYA | 2010 | Kadın | U15 | AYKON S.K. |
|
|||||||||||
19 | NİSANUR ERİNGİN | 2011 | Kadın | U15 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
|||||||||||
20 | ELİF AYÇA GÜNEŞ | 2011 | Kadın | U15 | KUŞADASI BELEDİYE S.K. |
|
Sıra | Fotoğraf | Sporcu Adı | Doğum Yılı | Cinsiyet | Yaş Kategorisi | Kulüp | Sonuç | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MEHMET DORUK ÖZKAN | 2011 | Erkek | U15 | TOHUM ANKARA S.K. |
|
|||||||||||
2 | DAMRA ARSLANTAŞ | 2010 | Erkek | U15 | AREN ATHLETICS S.K. |
|
|||||||||||
3 | MUSTAFA SERTKAYA | 2011 | Erkek | U15 | AYKON S.K. |
|
|||||||||||
4 | BORA SOYDAN | 2010 | Erkek | U15 | ANKARA ENERJİ YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
5 | SERHAN EFE UÇARI | 2011 | Erkek | U15 | ANKA YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
6 | TUNA YİĞİT | 2011 | Erkek | U15 | ANKA YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
7 | ALPEREN KÖSE | 2011 | Erkek | U15 | ULUDAĞ OLİMPİK S.K. |
|
|||||||||||
8 | RESUL DAĞ | 2010 | Erkek | U15 | BANDIRMA KORUMALI FUTBOL S.K. |
|
|||||||||||
9 | EGE ÖZTÜRK | 2011 | Erkek | U15 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
10 | SEYİT AHMET KÜL | 2011 | Erkek | U15 | BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ S.K. |
|
|||||||||||
11 | CAHİT TUNA DAĞ | 2010 | Erkek | U15 | YAKAMOZ YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
12 | MUSAB DEMİRBİLEK | 2010 | Erkek | U15 | ANKARA GSM S.K. |
|
|||||||||||
13 | HARUN KARAKUŞ | 2010 | Erkek | U15 | KONYA YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
14 | YUSUF GÖLCÜK | 2010 | Erkek | U15 | ANKARA GSM S.K. |
|
|||||||||||
15 | BATUHAN EYMEN ÇELİK | 2010 | Erkek | U15 | BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ S.K. |
|
|||||||||||
16 | MEHMET ÇAĞAN TÜFEKÇİ | 2010 | Erkek | U15 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
17 | MUSTAFA YALÇIN | 2011 | Erkek | U15 | EGO S.K. |
|
|||||||||||
18 | SARP BOZKURT YENAL | 2011 | Erkek | U15 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||||||||||
19 | EFE BİLECEN | 2011 | Erkek | U15 | ANKA YÜZME S.K. |
|
|||||||||||
20 | FURKAN ENES ŞAHİN | 2010 | Erkek | U15 | EGO S.K. |
|
|||||||||||
21 | BARIŞ ENES DURSUNCU | 2011 | Erkek | U15 | EGO S.K. |
|
|||||||||||
22 | EREN GAZİ TÖRÜN | 2010 | Erkek | U15 | KONYA GELİŞİM AKADEMİSİ S.K. |
|
|||||||||||
23 | BATU ÇOBANOĞLU | 2010 | Erkek | U15 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||||||||||
24 | BİLAL AKDOĞAN | 2010 | Erkek | U15 | ANKARA GSM S.K. |
|
|||||||||||
25 | KAĞAN YOLCUOĞLU | 2010 | Erkek | U15 | ULUDAĞ OLİMPİK S.K. |
|
|||||||||||
26 | KEREM KARANFİL | 2010 | Erkek | U15 | YAŞAMKENT S.K. |
|
|||||||||||
27 | MUHAMMED ALİ ORHAN | 2011 | Erkek | U15 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
|||||||||||
28 | MİRAÇ ŞOREŞGER TEKAY | 2011 | Erkek | U15 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
|||||||||||
29 | RÜZGAR KASIMOĞLU | 2011 | Erkek | U15 | KONYA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ S.K. |
|
|||||||||||
30 | Yusuf Alper AKIN | 2011 | Erkek | U15 | KUŞADASI BELEDİYE S.K. |
|
|||||||||||
31 | KUZEY ATMAN | 2010 | Erkek | U15 | ANKARA ENERJİ YÜZME S.K. |
|