Tarih: 25/11/2023 - 25/11/2023
Şehir: KONYA
Sıra | Fotoğraf | Sporcu Adı | Doğum Yılı | Cinsiyet | Yaş Kategorisi | Kulüp | Sonuç | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOĞA USMAN | 2015 | Kadın | U9 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||
2 | DENİZ CANTÜRK | 2015 | Kadın | U9 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||
3 | NEVA KARAKAYA | 2015 | Kadın | U9 | KUŞADASI BELEDİYE S.K. |
|
|||
4 | HİRA ESLEM ÖZGÜL | 2015 | Kadın | U9 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
Sıra | Fotoğraf | Sporcu Adı | Doğum Yılı | Cinsiyet | Yaş Kategorisi | Kulüp | Sonuç | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MUHİTTİN KARAHAN KOÇ | 2015 | Erkek | U9 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||
2 | GÖKTUĞ ŞANLI | 2015 | Erkek | U9 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||
3 | ALİ ÇAĞAN ÖZGÜL | 2015 | Erkek | U9 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||
4 | EYMEN KAYA DEMİR | 2015 | Erkek | U9 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
|||
5 | MEHMET DENİZ ÖZGÜL | 2015 | Erkek | U9 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||
6 | URAS ÖNEN | 2016 | Erkek | U9 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||
7 | KUZEY KASIMOĞLU | 2016 | Erkek | U9 | KONYA GELİŞİM AKADEMİSİ S.K. |
|
|||
8 | GÖRKEM ÖZDOĞAN | 2016 | Erkek | U9 | KONYA GELİŞİM AKADEMİSİ S.K. |
|
|||
9 | KUZEY MUTLU | 2015 | Erkek | U9 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||
10 | AHMET YAĞIZ TÜTEN | 2015 | Erkek | U9 | ETİMADEN ETİ S.K. |
|
|||
11 | BERKAY GÜNEŞ | 2016 | Erkek | U9 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
Sıra | Fotoğraf | Sporcu Adı | Doğum Yılı | Cinsiyet | Yaş Kategorisi | Kulüp | Sonuç | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ARYA KAYMAZ | 2013 | Kadın | U11 | KUŞADASI BELEDİYE S.K. |
|
|||
2 | ARYA GÖNÜL KAHRAMAN | 2014 | Kadın | U11 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||
3 | ZEHRA ACAR | 2014 | Kadın | U11 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||
4 | ELA ALYA ÇELİK | 2014 | Kadın | U11 | BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ S.K. |
|
|||
5 | ESMA GÜLAY | 2013 | Kadın | U11 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||
6 | ELİF SENA DURSUNCU | 2013 | Kadın | U11 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
|||
7 | EYLÜL MUTLU | 2014 | Kadın | U11 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||
8 | BELİNAY GÜNEŞ | 2013 | Kadın | U11 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
|||
9 | NİDA GÜRSOY | 2014 | Kadın | U11 | ETİMADEN ETİ S.K. |
|
|||
10 | ÖZGÜ ÖZDEMİR | 2013 | Kadın | U11 | KUŞADASI BELEDİYE S.K. |
|
|||
11 | ELİF NAZ ŞENOL | 2014 | Kadın | U11 | KONYA GELİŞİM AKADEMİSİ S.K. |
|
|||
12 | ECRİN HİVDA ERK | 2013 | Kadın | U11 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
|||
13 | BUĞLEM SAİMLER | 2014 | Kadın | U11 | BURSA OSMANGAZİ S.K. |
|
|||
14 | GÜLSEMİN KÜL | 2013 | Kadın | U11 | BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ S.K. |
|
Sıra | Fotoğraf | Sporcu Adı | Doğum Yılı | Cinsiyet | Yaş Kategorisi | Kulüp | Sonuç | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TUNÇ DAĞCI | 2013 | Erkek | U11 | ANTALYA FERDİ SPORCU |
|
|||
2 | EYMEN MEMİŞ | 2013 | Erkek | U11 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||
3 | EFES EREN | 2014 | Erkek | U11 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||
4 | MUHAMMED SIRAÇ ARSLANTAŞ | 2014 | Erkek | U11 | AREN ATHLETICS S.K. |
|
|||
5 | SEZER NOYAN BÜYÜKKABANŞI | 2013 | Erkek | U11 | KONYA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ S.K. |
|
|||
6 | AYAZ TAHA GÖKDUMAN | 2014 | Erkek | U11 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
|||
7 | EYMEN KARAKUŞ | 2013 | Erkek | U11 | KONYA YÜZME S.K. |
|
|||
8 | YİĞİT NEDİM ALTINTAŞ | 2013 | Erkek | U11 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
|||
9 | YUSUF GÜNEŞ | 2014 | Erkek | U11 | KUŞADASI BELEDİYE S.K. |
|
|||
10 | YUSUF EFE AVAN | 2013 | Erkek | U11 | KONYA YÜZME S.K. |
|
|||
11 | ARAS TALHA GÖKDUMAN | 2014 | Erkek | U11 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
|||
12 | BARLAS ÖZGÜR | 2014 | Erkek | U11 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||
13 | EYÜP ENSAR KÜL | 2014 | Erkek | U11 | BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ S.K. |
|
|||
14 | KARTAL TUNA ÖZTÜRK | 2014 | Erkek | U11 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||
15 | MEHMET ALİ SALIK | 2013 | Erkek | U11 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
|||
16 | ESER TURAN | 2013 | Erkek | U11 | ARMONİ S.K. |
|
|||
17 | MUHAMMED EMİR ŞANLI | 2014 | Erkek | U11 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
|||
18 | SELİM EDİZ YÜCEL | 2014 | Erkek | U11 | BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ S.K. |
|
Sıra | Fotoğraf | Sporcu Adı | Doğum Yılı | Cinsiyet | Yaş Kategorisi | Kulüp | Sonuç | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EBRAR KEÇİCİ | 2011 | Kadın | U13 | BALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ S.K. |
|
|||
2 | ADA USMAN | 2011 | Kadın | U13 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|
|||
3 | ZEYNEP DEMİREL | 2011 | Kadın | U13 | BALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ S.K. |
|
|||
4 | MELİS TUSEM ERİM | 2012 | Kadın | U13 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||
5 | ELİF DUMAN | 2011 | Kadın | U13 | GEMLİK BELEDİYE S.K. |
|
|||
6 | MELEK NAZ ÖDEN | 2012 | Kadın | U13 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||
7 | HACER ARSLAN | 2011 | Kadın | U13 | BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ S.K. |
|
|||
8 | NİSANUR ATMAN | 2012 | Kadın | U13 | KONYA GELİŞİM AKADEMİSİ S.K. |
|
|||
9 | SENA KESEN | 2012 | Kadın | U13 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
|||
10 | YAĞMUR EBRAR ÜNVER | 2011 | Kadın | U13 | ANKARA FERDİ SPORCU |
|
|||
11 | ELİF AYÇA GÜNEŞ | 2011 | Kadın | U13 | KUŞADASI BELEDİYE S.K. |
|
|||
12 | ADİLE NUR ERİK | 2012 | Kadın | U13 | BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ S.K. |
|
|||
13 | SELEN ÖZ | 2012 | Kadın | U13 | KONYA GELİŞİM AKADEMİSİ S.K. |
|
|||
14 | FERİDE İDİL TURAN | 2012 | Kadın | U13 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
|||
15 | İSRA ULUDAĞ | 2012 | Kadın | U13 | KUŞADASI BELEDİYE S.K. |
|
|||
16 | EKİN DEMİR | 2011 | Kadın | U13 | GEMLİK BELEDİYE S.K. |
|
|||
17 | ASLI ECE ÇEVİK | 2011 | Kadın | U13 | KUŞADASI BELEDİYE S.K. |
|
|||
18 | ECRİN AYDIN | 2012 | Kadın | U13 | BURSA SINDIRGILILAR S.K. |
|
|||
19 | ASMİN SELÇİK | 2012 | Kadın | U13 | ANTALYA FERDİ SPORCU |
|
|||
20 | NİSANUR ERİNGİN | 2011 | Kadın | U13 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
|||
21 | EYLÜL DEMİR | 2011 | Kadın | U13 | GEMLİK BELEDİYE S.K. |
|
|||
22 | DİLARA OLAN | 2012 | Kadın | U13 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
Sıra | Fotoğraf | Sporcu Adı | Doğum Yılı | Cinsiyet | Yaş Kategorisi | Kulüp | Sonuç | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RÜZGAR KASIMOĞLU | 2011 | Erkek | U13 | KONYA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ S.K. |
|
|||
2 | EGE ÖZTÜRK | 2011 | Erkek | U13 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||
3 | ALİ EFE ÖDEN | 2012 | Erkek | U13 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||
4 | EYMEN EMİR ALTAY | 2012 | Erkek | U13 | ANTALYA TRİO S.K. |
|
|||
5 | SARPER ÇAKAR | 2012 | Erkek | U13 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||
6 | MUSTAFA YALÇIN | 2011 | Erkek | U13 | EGO S.K. |
|
|||
7 | SARP BOZKURT YENAL | 2011 | Erkek | U13 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||
8 | OSMAN TAHA GÜRSOY | 2011 | Erkek | U13 | ETİMADEN ETİ S.K. |
|
|||
9 | MİRAÇ GÖKMEN | 2012 | Erkek | U13 | EGO S.K. |
|
|||
10 | HAMZA DENİZ | 2012 | Erkek | U13 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
|||
11 | BARIŞ ENES DURSUNCU | 2011 | Erkek | U13 | EGO S.K. |
|
|||
12 | MUHAMMED ALİ ORHAN | 2011 | Erkek | U13 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
|||
14 | EFE BİLECEN | 2011 | Erkek | U13 | ANKA YÜZME S.K. |
|
|||
15 | ÇINAR BADATLI | 2011 | Erkek | U13 | GEMLİK BELEDİYE S.K. |
|
|||
16 | HALİL EFE ARPA | 2012 | Erkek | U13 | GEMLİK BELEDİYE S.K. |
|
|||
17 | ARDA BADATLI | 2011 | Erkek | U13 | ARMONİ S.K. |
|
|||
18 | ALPER EGE ÇEVİK | 2011 | Erkek | U13 | KUŞADASI BELEDİYE S.K. |
|
|||
19 | SEYİT AHMET KÜL | 2011 | Erkek | U13 | BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ S.K. |
|
Sıra | Fotoğraf | Sporcu Adı | Doğum Yılı | Cinsiyet | Yaş Kategorisi | Kulüp | Sonuç | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NEVRA FANDAKLI | 2011 | Kadın | U15 | ANKA YÜZME S.K. |
|
|||
2 | ZEYNEP AY | 2010 | Kadın | U15 | ETİMADEN ETİ S.K. |
|
|||
3 | NİLSU BEŞKARDAŞLAR | 2011 | Kadın | U15 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||
4 | TUANA ÖZGÜR | 2010 | Kadın | U15 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||
5 | NİLSU MUTLU | 2010 | Kadın | U15 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||
6 | AYNUR TEKİN | 2010 | Kadın | U15 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
Sıra | Fotoğraf | Sporcu Adı | Doğum Yılı | Cinsiyet | Yaş Kategorisi | Kulüp | Sonuç | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HAKAN CEM ÇOBAN | 2009 | Erkek | U15 | BANDIRMA KORUMALI FUTBOL S.K. |
|
|||
2 | ABDULLAH YILDIRIM | 2009 | Erkek | U15 | GELİBOLU TRİATLON S.K. |
|
|||
3 | SERHAN EFE UÇARI | 2011 | Erkek | U15 | ANKA YÜZME S.K. |
|
|||
4 | BATUHAN EYMEN ÇELİK | 2010 | Erkek | U15 | BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ S.K. |
|
|||
5 | DAMRA ARSLANTAŞ | 2010 | Erkek | U15 | AREN ATHLETICS S.K. |
|
|||
6 | EREN GAZİ TÖRÜN | 2010 | Erkek | U15 | KONYA GELİŞİM AKADEMİSİ S.K. |
|
|||
7 | RESUL DAĞ | 2010 | Erkek | U15 | BANDIRMA KORUMALI FUTBOL S.K. |
|
|||
8 | EMİRHAN ÇALIŞKAN | 2010 | Erkek | U15 | HÜRRİYET AKADEMİ S.K. |
|
|||
9 | YUNUS EMRE KAPLAN | 2009 | Erkek | U15 | BANDIRMA KORUMALI FUTBOL S.K. |
|
|||
10 | HARUN KARAKUŞ | 2010 | Erkek | U15 | KONYA YÜZME S.K. |
|
|||
11 | EGE DAĞ | 2009 | Erkek | U15 | EGO S.K. |
|
|||
12 | FURKAN ENES ŞAHİN | 2010 | Erkek | U15 | EGO S.K. |
|
|||
13 | MİRAÇ ŞOREŞGER TEKAY | 2011 | Erkek | U15 | DİYARBAKIR ATLETİZM S.K. |
|
|||
13 | POYRAZ YILDIRIM | 2010 | Erkek | U15 | HÜRRİYET AKADEMİ S.K. |
|
|||
14 | SELİM COŞKUNSU | 2010 | Erkek | U15 | ANTALYA FERDİ SPORCU |
|
Sıra | Fotoğraf | Sporcu Adı | Doğum Yılı | Cinsiyet | Yaş Kategorisi | Kulüp | Sonuç | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | YAĞMUR NAZ ÜNLÜTÜRK | 2007 | Kadın | U17 | KONYA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ S.K. |
|
|||
2 | DENIZ YAREN SELCIK | 2008 | Kadın | U17 | ANTALYA FERDİ SPORCU |
|
Sıra | Fotoğraf | Sporcu Adı | Doğum Yılı | Cinsiyet | Yaş Kategorisi | Kulüp | Sonuç | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ARDA MERİÇ | 2009 | Erkek | U17 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||
2 | ENES DOĞAN ÖZDEMİR | 2007 | Erkek | U17 | BALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ S.K. |
|
|||
3 | KAYRA BARAN YILDIZ | 2009 | Erkek | U17 | ANKA YÜZME S.K. |
|
|||
4 | MEHMET KEREM YÜCEL | 2008 | Erkek | U17 | BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ S.K. |
|
|||
5 | ÖMER TÜTEN | 2007 | Erkek | U17 | BALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ S.K. |
|
|||
6 | LEVENT YAĞIZ KARAÇAY | 2008 | Erkek | U17 | ETİMADEN ETİ S.K. |
|
|||
7 | MEHMET EKİN GÜN | 2008 | Erkek | U17 | ANTALYA TRİO S.K. |
|
Sıra | Fotoğraf | Sporcu Adı | Doğum Yılı | Cinsiyet | Yaş Kategorisi | Kulüp | Sonuç | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NURETTİN CAN SALCI | 2007 | Erkek | U19 | ANTALYA TRİO S.K. |
|
|||
2 | BURAK GÜLAY | 2008 | Erkek | U19 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
|||
3 | HAKAN KOYUNCUOĞLU | 2005 | Erkek | U19 | DEPAR İSTANBUL GENÇLİK VE S.K. |
|
|||
4 | EFE MUTLU | 2007 | Erkek | U19 | BURSA MODERN PENTATLON S.K. |
|
Sıra | Fotoğraf | Sporcu Adı | Doğum Yılı | Cinsiyet | Yaş Kategorisi | Kulüp | Sonuç | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MUSTAFA KARAKOÇ | 2004 | Erkek | GENÇLER | KAHRAMANMARAŞ AMPUTE S.K. |
|
|||
2 | HÜSEYİN ŞERMET | 2005 | Erkek | GENÇLER | AKÇAKOYUNLU İDMANYURDU S.K. |
|
|||
3 | HARUN TALHA EKŞİ | 2005 | Erkek | GENÇLER | ALBATROS ESKRİM S.K. |
|
Sıra | Fotoğraf | Sporcu Adı | Doğum Yılı | Cinsiyet | Yaş Kategorisi | Kulüp | Sonuç | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EKREM YILMAZ TÜRK | 2002 | Erkek | BÜYÜKLER | MAJESTİC TENİS VE S.K. |
|
Sıra | Fotoğraf | Sporcu Adı | Doğum Yılı | Cinsiyet | Yaş Kategorisi | Kulüp | Sonuç | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MEHMET DEMİREL | 1979 | Erkek | MASTER +40 | SELÇUKLU İDMANYURDU S.K. |
|
|||
2 | MURAT KOÇYİĞİT | 1985 | Erkek | MASTER +40 | EKİCİ ESKRİM S.K. |
|
|||
3 | EMRAH ALTAY | 1983 | Erkek | MASTER +40 | ANTALYA TRİO S.K. |
|
Sıra | Fotoğraf | Sporcu Adı | Doğum Yılı | Cinsiyet | Yaş Kategorisi | Kulüp | Sonuç | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KAAN ALTIN | 1966 | Erkek | MASTER +50 | ANKARA YÜZME KULÜBÜ S.K. |
|